Lade Veranstaltungen

« Alle Veranstaltungen

  • Diese Veranstaltung hat bereits stattgefunden.

Peace Café Ukraine

17. Oktober 2022, Zeit: 17:30 - 20:30

 

Здорово, що ви хочете взяти участь у нашому заході!

Peace Cafe Ukraine – це відкритий простір для зустрічей українок, де вони можуть у спокійній обстановці обговорити те, що їх хвилює у поточній ситуації.

Peace Cafe Ukraine також є площадкою для відкритого обміну ідеями, де учасниці можуть разом планувати нові заходи, події та подорожі. Ми хочемо краще взнати одна одну, приємно провести час та знайти нових подруг! Участь безкоштовна!

Ми зустрічаємося у нашому офісі на Leipziger Str. 36 (U-Bahn Bockenheimer Warte або Leipziger Str.) У нас є велика кухня, де можемо готувати разом. Є кава, чай та інші напої. Будь ласка, приводьте з собою дітей та друзів!

Якщо ви не можете нас знайти, подзвоніть +49 171 3361563 (Надя)

У майбутньому ми разом з командою волонтерок з України плануємо частіше проводити такі заходи, а крім того ще спортивні заняття, малювання, мовні курси у форматі Sprachcafe. Ви також можете взяти участь у розробці таких пропозицій, так что приходьте, знайомтеся, відкривайте для себе життя у Франкфурті! Ми будемо дуже раді провести з вами час!

Якщо ви не зможете прийти, будь ласка, повідомте про це за електронною адресою frankfurt@ueberdentellerrand.org або відмініть ваш візит через Evenbrite.

Ми з нетерпінням очікуємо зустрічі з вами!

Ваша команда Über den Tellerrand Frankfurt e.V. та група Leadership & Teilhabe від IsraAID Germany e.V.

Зверніть увагу на фото: Über den Tellerrand Frankfurt e.V. залишає за собою право вести фото- та відеозйомку під час цього заходу. Знімки можуть бути опубліковані на нашому сайті та у соціальних мережах (Facebook, Instagram, YouTube) в рамках нашої роботи по зв’язкам з громадськістю. Зареєструвавшись, ви погоджуєтеся на це.

Якщо ви не хочете, щоб ваші фото були опубліковані, будь ласка, напишіть нам про це за електронною адресою nadia@ueberdentellerrand.org. Дякуємо за допомогу! Альтернативно ви можете просто сказати на початку заходу, що не хочете, щоб ваші фото публікували.

Details

Datum:
17. Oktober 2022
Zeit:
17:30 - 20:30
Veranstaltungskategorie:

Veranstaltungsort

Über den Tellerrand Frankfurt e.V.
Leipziger Straße 36
Frankfurt, 60487 Deutschland
Google Karte anzeigen

Veranstalter

Über den Tellerrand Frankfurt